Nota prawna

Start / 

Celem strony www.relatio.pl stworzonej przez zespół  Relatio jest służenie informacją z zakresu medycyny, psychologii, psychoterapii i tematów pokrewnych pacjentom i osobom zdrowym (edukacja).

Żaden ze znajdujących się na stronie materiałów ani wymiana informacji drogą poczty elektronicznej z osobami odwiedzającymi stronę nie mogą być traktowane jako świadczenie zdrowotne w rozumieniu Ustawy o zakładach opieki zdrowotnej ani jako udzielanie konsultacji specjalistycznych.

Pomimo że serwis jest tworzony przez lekarzy i psychologów, którzy dokładają starań, aby zawartość strony odpowiadała aktualnie dostępnej wiedzy medycznej, informacje w niej zawarte nie mogą być podstawą do podejmowania przez osoby nie posiadające prawa wykonywania zawodu medycznego żadnych decyzji diagnostycznych lub terapeutycznych.

Autorzy strony ani materiałów umieszczonych na stronie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione z tytułu ewentualnego wykorzystania informacji tutaj udostępnionych w sposób niegodny z edukacyjnym, a nie leczniczym, charakterem strony www.relatio.pl.

Teksty opublikowane na tej stronie objęte są prawem autorskim, których właścicielami są bądź autorzy tekstów, bądź redakcje czasopism i książek, w których zostały zamieszczone. Kopiowanie artykułów, także na inne strony internetowe, wymaga uzyskania zgody właściciela praw autorskich. W razie cytowania fragmentów tekstów zamieszczonych na naszej stronie prosimy o zaznaczenie tego przez podanie nazwiska autora, tytułu tekstu i internetowego odsyłacza do naszej strony.